Podsumowane Ligi Małych Orłów

0
83

W dniu 17 czerwca 2018r. na obiektach Bruk-Bet Termalica Nieciecza odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2017/2018 Ligi Małych Orłów w kategoriach orlik, żak i skrzat.

W finałowym turnieju wzięło udział ponad 450 dzieci, które rywalizowały na 12 boiskach. Akademia Sportu Elita brała udział w LMO w kategoriach żak oraz skrzat. Na turniej finałowy pojechała drużyna składająca się z 24 zawodników z roczników 2009-2013 podzielonych na trzy zespoły: dwa w kategorii skrzat i jeden w kategorii żak.

Turniej był potraktowany raczej jako okazja do wspólnego spotkania się i zabawy niż jako formalne zawody z całą towarzyszącą temu oprawą, a więc liczeniem punktów, prowadzeniem list rankingowych itp. Jednak po takim zupełnie nieformalnym policzeniu wyników wszystkich meczy, które rozegrali zawodnicy wyszło, ze zespoły Elity zajęły dwa drugie miejsca.

Podczas turnieju zorganizowane zostały konkursy indywidualne: żonglerki oraz konkurs celności. W konkursie żonglerki w kategorii skrzaty 2011 wygrał Leon Pukal z Elity. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary, a każdy z uczestników medal i poczęstunek. Drużyny AS Elita prowadzili trenerzy: J. Ulas (2012), A. Śliwa (2011) oraz J. Chrabąszcz (2009).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj