Zapraszamy do Brzeska reklamy!

0
533

Szanowni Państwo, mieszkańcy powiatu brzeskiego i całej Małopolski, a nawet z dalszych okolic nie wyłączając zagranicy!

Jeżeli pragniecie przeżyć oryginalne wrażenie estetyczne, zwrócić na siebie uwagę i spowodować zazdro u znajomych na fecebooku.

Jeżeli udział w mającym się odbyć w najbliższy weekend w Borzęcinie II Małopolskim Festiwalu Muzyki Rozrywkowej nie robi na Was wrażenia. Jeżeli udział w odbywającym się w tym samym czasie w Czchowie kultowym już Baszta Jazz Festiwal również Was nie kręci. Jeżeli chcecie czegoś oryginalnego i specyficznie „klimatycznego” to zapraszamy do Brzeska! Tu, w naszym pięknym mieście, gdzie wszystko jest już zrewitalizowane (ku wiecznej hańbie i wstydowi okolicznych wójtów i burmistrzów) na głównym Placu gdzie dumnie stoi figura Św. Floriana, od paru lat jest również i fontanna! Przy tej fontannie są dwa koziołki. Na szczęście metalowe, bo jakby były żywe, to by zdechły po napiciu się wody z naszej fontanny!. Zapraszamy do zrobienia sobie selfie na tle tego cudownego dzieła architektury! W dzień, przy pięknej pogodzie wręcz rewelacyjnie się prezentują oślizgłe od zielonych glonów płytki i syfiasta woda! Wieczorem, kiedy włącza się różnokolorowe podświetlenie, wrażenia estetyczne są równie niezapomniane!

Co prawda, wielu miastach są fontanny (i to nawet nie jedna, jak w naszym uroczym Brzesku) i można sobie przy nich zdjęcia robić, ale są to fontanny z czystą wodą! A cóż to za atrakcja? Fontannę z czystą wodą to byle kto może mieć. U nas jest tylko jedna, jedyna fontanna w całym mieście, ale za to jaka zasyfiona! Ma ktoś coś takiego w okolicy, no ma!? Zapraszamy na Brzesko Fontanna Light Show!

 

 

p.s Ponoć władze miasta dla zwiększenia wrażeń estetycznych przemyśliwują nad wzbogaceniem widowiska wody i światła jeszcze oprawą muzyczną. Ma to iść tak jakoś: na brzeskim rynku, przy wodotrysku, możesz dostać syfilisku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj