Wirtualne Otwarcie Letniego sezonu Turystycznego w Małopolsce 2020

0
952

Co roku Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim zaprasza na Otwarcie Letniego Sezonu Turystycznego w Małopolsce. W tym roku, 16 maja, zapraszamy w Gorce do schroniska Koliba na Łapsowej Polanie, którego właścicielem jest Miasto Nowy Targ.

20200428-115721.jpg
20200428-120607.jpg
20200428-115912.jpg

Tym razem wyjątkowo, w związku z zaistniałymi okolicznościami zagrożenia pandemicznego, spotykamy się wirtualnie, by razem zobaczyć i poznać tą urokliwą część Małopolski jaką są Gorce! Zapraszamy Wszystkich do „bycia z nami” przed Kolibą na Łapsowej Polanie skąd wirtualnie wyruszymy w naszą podróż różnymi środkami lokomocji. A będzie ona niezwykła!

Zabierzemy Was w różne zakątki tej części regionu i pokażemy najpiękniejsze przyrodnicze miejsca i sposoby na aktywne i bezpieczne spędzenie czasu. Szczegółowy plan w załączonej informacji prasowej.

Finałem Otwarcia będzie pierwszy w tym roku koncert z cyklu Księżycowe Granie oraz start balonów na ogrzane powietrze (realizowany przy korzystnych warunkach atmosferycznych)!

Dołączcie do wydarzenia na facebookowym profilu MOT i bądźcie z nami online w najbliższą sobotę od godziny 19.00!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU MOT

Tuż przed wylotem rozstrzygnięty zostanie Konkurs Małopolska STARTUJE!, w którym nagrodą jest rejs balonem nad Małopolską. Informacje o konkursie KLIKNIJ TUTAJ.

Źródło: Małopolska Organizacja Turystyczna/ Życie Brzeska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj