#GaszynChallenge. Ogromne serce dla dzieciaków od policjantów z Brzeska

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Swoim zasięgiem już dawno wyszła poza powiat – rozprzestrzeniając się na teren całej Polski. Włączają się w nią kolejni mundurowi. Zasady są bardzo proste, nominowane osoby lub przedstawiciele instytucji muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Policjanci z Brzeska na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Brzesku mł.insp. Bogusławem Chmielarzem przyjęli wyzwanie od funkcjonariuszy z Wieliczki.

Brzescy mundurowi ustawiając się w kształcie serca wzorowo wykonali zadanie. Do wykonania zadania nominujemy Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Państwową Straż Pożarną w Brzesku, 1 Batalion Czołgów z Żurawicy im. płk. Józefa Koczwary oraz 16 Batalion Powietrznodesantowy w Krakowie.

Pamiętajmy, że kolejne dzieciaki zmagające się z tą poważną chorobą czekają na nasze wsparcie. Niech hasło „pompujemy dla dzieciaków” zmobilizuje nas do działania właśnie dla nich.

Poniżej znajduje się opis akcji z listą dzieci chorych na SMA  potrzebujących  finansowej pomocy:  https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge?fbclid=IwAR3pi9uez4l6tTn617tnEBrc0nfiyulikWPxpiN0rmgwwnX5RqpOp231Md0

Zachęcamy do wpłat!