Głosujemy codziennie na PODWÓRKO NIVEA

NIVEA już po raz 6. zaprasza wszystkich do wspólnego budowania wyjątkowych placów zabaw, dzięki którym dzieci w całej Polsce mogą w kreatywny sposób rozwijać swoje niepowtarzalne talenty! W tym roku w rywalizacji bierze udział brzeskie podwórko z ulicy Browarnej.

Lokalizacja jest w największej grupie starającej się o podwórka – Miejscowości poniżej 20 tys. mieszkańców – co za tym idzie, należy zjednoczyć siły i zawalczyć. Mieszkańcy gminy mają sporo sukcesów, jeśli chodzi o mobilizację i wspólne działanie, pamiętamy  starania, które przyniosły nam tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” lub jedyną w swoim rodzaju akcję strażaków z naszej gminy na rzecz płonącej Australii.

Ten potencjał musimy teraz wykorzystać na rzecz zbudowania pięknego placu zabaw z elementami wspinaczkowymi i do balansowania. Znajdą się tam też: huśtawki, gra: twister, kapsuła i skok w dal; trampolina, tablica muzyczna, teatrzyk, zegar słoneczny i mała infrastruktura. Aby w Brzesku powstał taki plac musimy znaleźć się w czołówce pięciu lokalizacji.

Jak to zrobić?

→ wchodzimy na stronę naszej lokalizacji (Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzesko, Browarna 17) https://podworko.nivea.pl/ranking?province_id=6&district_id=117&city=Brzesko

→ logujemy się lub zakładamy konto – to trwa tylko chwilkę!

→  głosujemy, zaznaczając że „nie jesteśmy robotem” i potwierdzamy głos

Pomyślnie przeprowadzone głosowanie kończy komunikat:

glosowanie.png

Głosowanie trwa do 24 czerwca! 

Głosować można codziennie z wielu adresów e-mail/ utowrzonych kont. Zaliczane jest pięc głosów z niepublicznego adresu IP lub 1000 głosów z publicznego adresu IP, zgłoszonego do organizatora konkursu za pomocą e-maila kontakt@podworkonivea.pl

Działamy!

Życie Brzeska