Drugie urodziny portalu Brzesko112.pl

Dokładnie dwa temu 9 lutego 2018 roku na rynku medialnym wystartował portal Brzesko112.pl – Brzeski Portal Ratowniczy. W ciągu tych dwóch lat aktywnej działalności portal Brzesko112 zanotował spektakularny sukces zdobywając aż prawie 11 tysięcy polubień (dokładnie 10863 na chwilę obecną) i liczba ta nieustannie rośnie. Brzesko112.pl to portal wyspecjalizowany w przekazywaniu informacji o różnego rodzaju zagrożeniach: wypadkach drogowych, podtopieniach, pożarach itp. Informacje są przekazywane w krótkiej, lakonicznej formie, zilustrowane zdjęciami z miejsca zdarzenia. Zawsze bardzo aktualne i praktycznie prawie w czasie rzeczywisty.

Portal stanowi doskonałe uzupełnienie oferty medialnej na lokalnym rynku. Nie stanowi konkurencji, tylko właśnie uzupełnienie, ponieważ jest portalem specjalistycznym i bez dwóch zdań najlepszym w tym co robi. Również pozostałe portale informacyjne nie stanowi as konkurencji dla portalu Brzesko112.pl ponieważ konkurencja w tym przypadku byłaby po prostu bez sensu – nikt nie jest w stanie przekazać informacji o zagrożeniach tak szybko jak robi to Brzesko112.pl.

Każdy portal funkcjonujący na naszym terenie jest w jakiś sposób inny i dzięki temu czytelnicy mogą wybierać co im odpowiada. Są bardziej newsowe, lub bardziej portale opinii – dla każdego co mu pasuje. Na tym rynku portal Brzeso112.pl dzierży niekwestionowaną pozycję lidera w tym w czym się specjalizuje.

Z okazji przypadających 2 urodzin portalu, redakcja ogłosiła dla obecnych i nowych czytelników specjalny konkurs . Fani portalu mogą się wzbogacić o kubki i kalendarze strażackie na 2020 rok.

Aby otrzymać nagrody należy :

1. Polubić fanpage’a portalu Brzesko112.pl (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) 👍
2. Zaprosić jak najwięcej swoich znajomych do polubienia profilu.
3. Udostępnić post konkursowy na swojej osi czasu (Publicznie)
4. W komentarzu napisać: „Biorę udział w konkursie @Brzesko112.pl ” i oznaczyć co najmniej 3 osoby które zapraszacie do udziału.

Nagrody otrzyma 5 osób, które zostaną wylosowane spośród wszystkich uczestników konkursu. Konkurs trwa do środy 19 lutego br. do godziny 24:00.