100 litrów krwi na 100-lecie Policji. Przyłącz się do nas!

W tym roku Polska Policja świętuje 100 rocznicę powstania. Ten wyjątkowy jubileusz obchodzony jest na wiele sposobów. Na terenie województwa małopolskiego z tej okazji organizowana jest akcja krwiodawstwa „100 litrów krwi na 100-lecie Policji”, w ramach której przeprowadzane są zbiórki krwi. Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku i szef brzeskich policjantów również zorganizowali akcję oddawania krwi. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się.

Już 15 lipca 2019 r.  w godzinach od 8.00 do 13.00 w budynku strzelnicy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odbędzie się akcja oddawania krwi. Do udziału w akcji oprócz policjantów, pracowników Policji oraz funkcjonariuszy innych służb zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu brzeskiego i chętnych do podzielenia się tym cennym darem. 

Zebrana w akcji krew pozwoli zabezpieczyć ten cenny dar dla chorych i potrzebujących ze szpitali i klinik naszego regionu. O tym, że oddawanie krwi jest wartościowym gestem nikogo nie trzeba przekonywać. Warto zachęcać do regularnego oddawania krwi rodzinę i przyjaciół. 

Twoja krew ratuje życie! Bądź z nami tego dnia!

_
KPP Brzesko