PSP NR 1 W JADOWNIKACH WALCZY O PODWÓRKO TALENTÓW

Trwa konkurs organizowany przez firmę NIVEA na plac zabaw – podwórko talentów. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jadownikach postanowiła zaryzykować i spróbować swoich szans. Dzięki mobilizacji uczniów z różnych klas, stworzyliśmy prezentację multimedialną promującą zarówno talenty uczniów, jak i podwórko talentów narysowane według wyobrażeń naszych uczniów (prezentacja dostępna na stronie szkoły).

Prosimy wszystkich mieszkańców gminy Brzesko o codzienne głosowanie na naszą szkołę na stronie https://podworko.nivea.pl/ aby zwiększyć nasze szanse w ogólnopolskim konkursie. Im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną, głosować można do 20 czerwca. Wiemy, że możemy na was liczyć i z góry dziękujemy. Jest to konkurs, w którym może akurat uda nam się wygrać wspaniałe podwórko talentów.

Jak głosować? Oto trzy wskazówki:

1) Wejdź na stronę podwórka talentów NIVEA
2) Załóż konto na stronie lub pobierz aplikację.
3) CODZIENNIE głosuj na lokalizację PSP 1 w Jadownikach.
Zapraszamy do głosowania.

(Kornelia Jakubowska-Żółty)