Uwaga- włamywacze!

Zostały okradzione dwa mieszkania na osiedlu Jagiełły. Policja prosi o zachowanie ostrożności i zgłaszanie wszystkich niepokojących zachowań. Wasze mieszkania i domy mogą być obserwowane przed włamaniem. Dlatego prosimy o zwracanie uwagi na nieznajomych ludzi, a także niewpuszczanie ich do bloków.Osoby okradzione mówią o kradzieży biżuterii oraz pieniędzy, nie znikł za to sprzęt elektroniczny, jego wartość jest być może duża, ale mimo wszystko łatwo go zlokalizować, a kradziony może przynieść wiele kłopotów.

Złodzieje wykorzystują obecny czas, gdzie duża część osób po pracy robi zakupy ubrań na zimę lub prezentów na Mikołajki i święta.

Kiedy my będziemy kupować kolejne skarpetki w renifery, złodzieje mogą zabierać się za grabienie w naszym mieszkaniu. Warto więc żeby w czasie zakupowego szału choć jedna osoba pozostała w domu lub chociaż poprosić sąsiadów o czujność.

Każdy z nas wie, że wielu złodziej potrafi sobie poradzić z różnymi zabezpieczeniami, ale to właśnie mieszkania niezabezpieczone są najszybszym i najłatwiejszym łupem. Wszystkie systemy antykradzieżowe jak alarmy, monitoring czy nawet mocniejsze drzwi i zamki mogą odstraszyć złodzieja, dla którego liczy się każda minuta.