„TWOJE DIY czyli zrób to sam”

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej
zaprasza
do udziału w konkursie pn.
„TWOJE DIY czyli zrób to sam”
Uczestnik może zgłosić do konkursu od 1 do 3 prac wykonanych samodzielnie czyli metodą: DIY czyli zrób to sam- określenie idei związanej z samodzielnym, niekomercyjnym wykonywaniem zwykle na własne potrzeby różnych prac bez pomocy profesjonalistów.
 1. Tematyka prac- dowolna, jednak z konkursu wyłączamy stylizacje paznokci, makijażu i przeróbki mebli. Realizacje powinny być łatwe, tak aby uczestnicy początkujący nie mieli kłopotu z ich wykonaniem.
 2. Formularz zgłoszeniowy do konkursu należy dostarczyć osobiście, pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną do Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej do dn. 30 listopada 2018 r. do godz. 14:00.
 3. Formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniami należy dostarczyć do siedziby Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej w jeden z możliwych sposobów. Formularz zgłoszeniowy można dostarczyć wcześniej, niż wykonaną pracę.
 • Osobiście
  Pokój na piętrze: Dział projektów, promocji i organizacji imprez. Biuro czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:45-15:15 oraz w piątek w godz. 9:00-13:00.
 • Pocztą tradycyjną
  Adres do korespondencji: Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej, ul. Rynek 4, 32-820 Szczurowa z dopiskiem drukowanymi literami: KONKURS „DIY- czyli  zrób to sam”.
 • Pocztą elektroniczną
  Na adres: elzbieta.solak@gck-szczurowa.pl wpisując w tytule KONKURS „DIY- czyli  zrób to sam”.

Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście do Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej do dn. 30 listopada 2018 r. do godz. 14:00.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela:
Elżbieta Solak,
gł. specjalista ds. projektów promocji i organizacji imprez
 tel. 14/ 632 09 59, tel. kom. 519 186 148
Dokumenty do pobrania:
GCKCziS Szczurowa