Już w piątek Stand-up w Rzymie

Restauracja Rzym w Brzesku dzięki pracy niezastąpionego managera Mateusza Tekieli stała się już miejscem kultowym na kulturalnej mapie regionu. Już 03.12 o 19:00 scenę przejmą Daniel Midas i Paweł Konkiel! Obydwaj wystąpią z nowymi programami, więc wszystkie żarty usłyszycie po raz pierwszy.
Takiego składu jeszcze u Was nie było! Tiktoker oraz memiarz, a przy tym świetni komicy, będą mieli przyjemność wystąpić dla Was w RZYMIE. Możecie liczyć na dwie godziny znakomitej zabawy. To jak, z kim się widzimy?
DANIEL MIDAS – odkrycie internetu tego roku. Komik, którego „szopkę dla reportera” oglądają już wszyscy. Od kierowców, przez nauczycielki, aż po znanych adwokatów. Jego ulubionym tekstem na podryw jest: „Jestem z Kaszewiakiem po imieniu”. – podobno 100% skuteczność. Prywatnie – bardzo pozytywny i zawsze uśmiechnięty chłopak. Gość ma dwa metry wzrostu, więc jak go poprosicie to pewnie zdejmie Wam coś z górnej półki.
PAWEŁ KONKIEL – śmieszek, memiarz, komik, paranoik i ekspantoflarz. W materiale „Stan przedzawałowy”, pokaże męski punkt widzenia życiowego luzaka, trochę marudy, trochę dobrego chłopaka, co to „dzień dobry” na klatce mówi.
*Podczas występu obowiązuje całkowity ZAKAZ nagrywania audio i/lub video.
*Osoby przeszkadzające artystom mogą zostać wyproszone z lokalu bez możliwości zwrotu pieniędzy za bilet.
*Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.
*Nie drukuj biletu, bądź EKO! Wystarczy, jak pokażesz bilet w telefonie.
*O przydziale miejsca na sali decyduje kolejność zakupu biletów.
Bilety: https://bkb.pl/64992-6b10d
Bilety dostępne również w lokalu 😀