KONKURS – pokaż swój ogród!

Jeszcze do końca miesiąca czerwca br. właściciele pięknie urządzonych ogrodów z gminy Borzecin mogą zgłosić się do drugiej edycji konkursu pn. „W moim ogrodzie”. Konkurs składa się z dwóch części, przy czym wyniki każdej z nich nie sumują się. W pierwszej oceniane będą tylko opublikowane fotografie, w drugiej komisja konkursowa odwiedzi ogrody wybrane spośród zgłoszonych do części pierwszej.

Przypominamy, że każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden ogród (maksymalnie trzy zdjęcia). Jurorzy ocenią ujęcie, kompozycję i oryginalność nadesłanych fotografii. Pierwsi odważni już opublikowali zdjęcia pod informacją o konkursie (pierwsza informacja na tablicy) na facebookowym profilu GOK Borzęcin pod adresem: https://www.facebook.com/borzecingok/posts/4152739314790357

Przewidziano nagrody za miejsca i wyróżnienia zarówno w pierwszej części, jak i w drugiej. Niezależnie od oceny komisji w pierwszym etapie przyznana zostanie „nagroda publiczności” na podstawie największej liczby polubień/reakcji danego zdjęcia.

Szczegółowy Regulamin Konkursu: pdfRegulamin konkursu – W moim ogrodzie272.74 KB

Organizatorem zadania jest Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie wspólnie ze świetlicą GOK w Przyborowie. Przedsięwzięcie objęte jest patronatem Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka.

_

Borzecin.pl