Sportowe propozycje na wakacje

Kuszące propozycje przygotował na wakacje Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dyrektor tej instytucji Marek Dadej w porozumieniu z burmistrzem Tomaszem Latochą opracował pakiet ofert, które na pewno przypadną do gustu wszystkim korzystającym z obiektów administrowanych przez BOSiR. Wakacyjne zasady korzystania z nich obowiązują od 6 lipca do 31 sierpnia br. Promocyjnymi cenami objęte zostały dzieci i młodzież do 18. roku życia. W czasie letniego wypoczynku godzina korzystania z krytej pływalni kosztuje – dla tej grupy wiekowej – zaledwie jedną złotówkę. Basen został ponownie otwarty 4 lipca. Cena wynajmu kortu tenisowego kręgielni przy ulicy Browarnej również wiąże się ze znaczną zniżką. Korzystanie z tych obiektów to wydatek w wysokości 7,5 złotego za jedną godzinę. Przypominamy, że już od czerwca do dyspozycji wszystkich chętnych pozostają położone w pobliżu krytej pływalni boiska do siatkówki i piłki nożnej plażowej. Oczywiście, zgodnie z odgórnymi wytycznymi, należy stosować się do opracowanego specjalnie na ten czas regulaminu opublikowanego na stronach internetowych Urzędu Miasta i BOSiR-u oraz na tablicach ogłoszeń umieszczonych na terenie obiektów sportowych. Przykładowo na korcie tenisowym jednorazowo mogą przebywać cztery osoby, a w kręgielni dwie osoby na jednym torze.

Wakacyjny wypoczynek to nie tylko sport, ale i rekreacja. Przypominamy zatem, że miło można spędzić czas w zupełnie odmienionym Ogródku Jordanowskim, w którym zostały zainstalowane nowe urządzenia i zabawki. Wszyscy, całe rodziny, mogą się wybrać na spacery, na przykład do Lasu Szczepanowskiego lub innych zielonych terenów przyległych do miasta. Nie zapominajmy przy tym jednak o wszelkich zasadach, których stosowanie zapewni nam maksimum bezpieczeństwa.

Pracownicy Urzędu Miejskiego cały czas oczekują na sygnały od innych stowarzyszeń, których działalność jest finansowana przez brzeski samorząd, o podjętych przez nich inicjatywach związanych z wakacjami. Każda informacja na ten temat zostanie przekazana na łamach lokalnych mediów. Informacje o innych możliwościach spędzenia tegorocznych wakacji prosimy kierować do Wydziału Strategii i Rozwoju. 

UM Brzesko