XVIII Internetowa Aukcja Prac Uczestników WTZ w Brzesku

W dniach 25 maja – 8 czerwca 2020 r. odbędzie XVIII Internetowa Aukcja Prac uczestników brzeskiego warsztatu. Z uwagi na aktualną sytuację zagrożenia epidemiologicznego, nie możemy spotkać się osobiście. W tym trudnym czasie nie chcemy się jednak poddawać! Zapraszamy Państwa na stronę WTZ Brzesko na Facebooku, gdzie po polubieniu strony, można dołączyć do grupy, w której umieszczone są prace przeznaczone do licytacji

LICYTACJA NA FACEBOOKU

zaproszenie-aukcja-2020-2-1.jpg

Co roku w maju świętowaliśmy szczególny dzień dla naszej placówki – Aukcję Prac. Było to szczególne spotkanie, swoiste święto dla uczestników warsztatu i kadry terapeutycznej. Nasze aukcje gromadziły wiele osób, które miały okazję przekonać się jak duże zdolności twórcze, kreatywność, wrażliwość estetyczną, bogatą osobowość i emocjonalność posiadają osoby niepełnosprawne.

Wierzymy, że już niedługo nasi uczestnicy będą mogli wrócić na warsztat, by w atmosferze radosnej twórczości móc stawić czoła kolejnym artystycznym wyzwaniom. W oczekiwaniu na ten moment, pragniemy pokazać Państwu efekt pracy, jaką udało się wykonać naszym podopiecznym. Liczymy, że docenią Państwo ich zaangażowanie, wysiłek i efekt często wielogodzinnej, mozolnej pracy.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rehabilitację społeczną podopiecznych brzeskiego warsztatu.

Źródło: WTZ Brzesko/ Życie Brzeska