SEZON MOTOCYKLOWY OTWARTY

28 kwietnia członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi Moto-Jadowniki otworzyli kolejny sezon motocyklowy. Wyjątkowo deszczowa aura zmusiła niestety organizatorów do ograniczenia programu imprezy. Nie odbyła się aukcja, loteria oraz występy artystyczne, które przełożono na wrzesień, czyli na zakończenie sezonu.

Mimo deszczu, na Bocheniec przybyły motocyklistki i motocykliści z Moto-Jadownik oraz goście ze „Zbójów z Gór” oraz Grobli. Mottem przewodnim każdego spotkania motocyklistów jest pomoc potrzebującym oraz akcja pobierania krwi. W tym roku ze względu na aurę, co przełożyło się na niską frekwencję przybyłych na Bocheniec, odbyła się tylko akcja pobierania krwi oraz msza święta odprawiona przez kapelana motocyklistów, księdza Mariusza Florka. Wspaniałe motocyklistki częstowały wybornym ciastem i żurkiem, a seniorzy z Moto-Jadowniki pod wodzą Wojtka i Andrzeja przygotowali steki i kiełbaski dla wszystkich przybyłych.

Sponsorami otwarcia sezonu motocyklowego byli burmistrz Brzeska Tomasz Latocha, firmy G2 Transport z Rzezawy, Opona- Felga sp. z o.o., wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego „Leś”, „Etna” – Elżbieta Waligóra, Auto- Kosmetyka Maciej Waligóra, „Elmi” – stacja kontroli pojazdów Michał Waligóra, „Euro Auto” Monika i Jacek Dadejowie, „Autoprodukt” Andrzej Świgost, „Eskimos” S.A. Mikołaj Urbaniak. „Trans-Lis-Bet”, Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi oraz Mateusz Chorążyczewski, Agnieszka i Wiesław Kamińscy, Teresa i Edmund Lesiowie, Krystyna Mach.

Brzesko.pl