Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – policjanci zapraszają na debatę społeczną

Już w najbliższy poniedziałek 29 kwietnia 2019 roku o godz. 17.00 policjanci z Komendy Powiatowej w Brzesku zapraszają mieszkańców Gminy Brzesko oraz wszystkie zainteresowane osoby na debatę społeczną. Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym w najbliższej okolicy. Spotkanie odbędzie się w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku. 

– Spotkanie będzie doskonałą okazją, aby mieszkańcy mogli wyrazić swoje spostrzeżenia i uwagi dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przedstawić swoje oczekiwania wobec policjantów w tym zakresie. Będzie to dla nas cenna wskazówka w eliminowaniu zagrożeń związanych z ruchem drogowym – mówi st.asp. Ewelina Buda oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Uczestnicy będą mogli zapoznać się z bieżącym stanem bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie Gminy Brzesko i przekazać własne opinie na temat bezpieczeństwa drogowego. Zebrane podczas spotkania wnioski zostaną dokładnie przeanalizowane i wdrożone  do realizacji w miarę zasadności.

KPP Brzesko