DO 18 MARCA ZBIERAMY WNIOSKI DO MAŁOPOLSKIEGO TELE-ANIOŁA

Gmina Brzesko aktywnie włączyła się do programu Małopolski Tele-Anioł, który jest realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie. Pracownicy Wydziału Strategii i Rozwoju brzeskiego magistratu zebrali do tej pory 157 ankiet od mieszkańców gminy. Ankiety zostały już dostarczone do krakowskiego biura zajmującego się realizacją programu. Większość osób, które złożyły już ankietę jest zainteresowana podstawową formą wsparcia w postaci darmowej opaski bezpieczeństwa.

Kolejnym i zarazem ostatnim etapem kwalifikacji do programu będą bezpośrednie spotkania mieszkańców z krakowskimi przedstawicielami Tele-Anioła. Spotkania odbędą się pod koniec kwietnia, a krakowskie biuro programu będzie o nich informować telefonicznie każdą osobę, która złożyła ankietę.

Osoby zainteresowane udziałem w programie mogą wciąż znaleźć się w grupie osób, które staną się pod koniec kwietnia jego pełnoprawnymi uczestnikami. Warunkiem jest wypełnienie i dostarczenie ankiety do pokoju nr 13 (Wydział Strategii i Rozwoju) na parterze Urzędu Miejskiego w Brzesku w terminie do dnia 18 marca, do godz. 10.00. Pracownicy wydziału udostępnią każdej zainteresowanej osobie formularz ankiety, udzielą także pomocy w jej wypełnieniu.

Po tym terminie ankiety będą zbierane nadal, jednak każdy kto złoży ankietę po 18 marca będzie musiał czekać na ostateczną kwalifikację nieco dłużej.

Źródło: brzesko.pl