Trwa akcja „Znicz” – policjanci czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców

Od środy tj. 31 pażdziernika 2018r. brzescy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich oraz bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że w tym okresie na drogach panuje wzmożony ruch, dlatego uzbrójmy się w cierpliwość, aby każdy z nas szczęśliwie dotarł do celu.

Policjanci dbają o zapewnienie płynności ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych i głównych ciągach komunikacyjnych. Jak co roku, apelujemy o ostrożność i rozwagę do osób wsiadających za kierownicę. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na pieszych, którzy podczas szybko zapadającego zmroku mogą być słabo widoczni.

Wczorajszy dzień, dzień Wszystkich Świętych na terenie powiatu brzeskiego upłynął w miarę spokojnie. Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów wymierzonych w bezpieczeństwo osób odwiedzających groby. Na brzeskich drogach dosżło do jednego wypadku drogowego z udziałem pieszej /W Brzesku ok. godz. 16.30 kierujący seatem cofając najechał na pieszą powodując u niej obrażenia ciała/ i trzy kolizje drogowe.

Akcja potrwa do 4 listopada.

_

KPP Brzesko