Zagłosuj na III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie

UWAGA!!! Ruszyło głosowanie w ramach 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wśród zgłoszonych zadań, planowany na 2019 rok III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie, w NOWEJ, ZMODYFIKOWANEJ FORMULE.

Koncerty muzyki dance, w tym muzyki klubowej, hip hop, freestyle rap i disco polo, występy kapel weselnych i znakomitych orkiestr dętych, dwa dni wspaniałej rodzinnej zabawy i wstęp gratis na pierwszy oraz drugi dzień imprezy – to ambitne plany organizatorów. Aby je zrealizować, potrzebny jest Twój Głos.

Zagłosuj na III Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej na stronie https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie– kod zadania TAR03 i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu!!!
WAŻNE! Głosowanie nie pociąga za sobą żadnych kosztów finansowych. Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę i poświęcić tylko minutę.

Zasady głosowania: Głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego może oddać każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka w Małopolsce. Głosowanie potrwa do 5 października 2018 r.
Ważne! Można oddać 1 głos na zadanie w subregionie, w którym się mieszka – nie trzeba być zameldowanym. Jeśli odda się więcej głosów wszystkie głosy będą nieważne. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bo.malopolska.pl .
Wyniki głosowania ogłoszone zostaną najpóźniej 30 listopada 2018 roku. Od ilości oddanych głosów będzie zależało czy projekt organizacji III Małopolskiego Festiwalu Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie zostanie sfinansowany przez Urząd Marszałkowski w Krakowie i odbędzie się w zaplanowanej szerokiej formule z bezpłatnym wejściem na imprezę dla wszystkich zainteresowanych.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu!!! Wywalczmy wspólnie budżet dla Największej Imprezy Lata 2019 roku w Regionie.

ug