Tomasz Latocha na burmistrza?

Na chwilę obecną jest trzech kandydatów na burmistrza. Dwóch z nich, czyli obecny jeszcze burmistrz Grzegorz Wawryka i kandydat zgłoszony przez PiS Sławomir Pater już oficjalnie rozpoczęli swoją kampanię wyborczą. Trzecim jest Mirosław Wiśniowski – kandydat KWW Racjonalni Razem, który jeszcze publicznie nie ogłosił swojej kandydatury i nie rozpoczął kampanii. Nie wiadomo co zrobią twórcy KWW Mieszkańcom Należy się Więcej założonego przez Krzysztofa Ojczyka który w ten dość efektowny sposób opuścił PiS trzaskając drzwiami. Jeżeli zdecydują się na zgłoszenie własnego kandydata, to będzie to czwarta osoba ubiegająca się o urząd burmistrza brzeska. Na razie jednak nie wiadomo kto to będzie i czy w ogóle ktoś będzie.

Największe zainteresowanie budzi jednak fakt czy do startu w kampanii o urząd burmistrza Brzeska stanie Tomasz Latocha – doświadczony samorządowiec, obecny v-ce przewodniczący Rady Powiatu, dynamiczny, mogący się poszczycić wieloma sukcesami menadżer, którzy jako v-ce prezes Zarządu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. posiada ogromne doświadczenie w tworzeniu stref aktywności gospodarczej oraz rozwoju biznesu. MARR S.A. zarządza ogromnym majątkiem, a także pomogła w powstaniu kilkudziesięciu firm które obecnie już samodzielnie się rozwijają.

W różnego rodzaju rankingach organizowanych przez lokalne portale informacyjne Tomasz Latocha jest za każdym razem zdecydowanym liderem. Najważniejsze jednak, że jest również liderem w zwykłych rozmowach mieszkańców. Jest coraz większe oczekiwanie aby podjął decyzję o starcie w wyborach na burmistrza Brzeska. Wielu mieszkańców wprost uważa, że Tomasz Latocha ze swoim doświadczeniem i obyciem w świecie, z różnego rodzaju znajomościami i kontaktami które nawiązał w czasie swojej pracy na stanowisku v-ce prezesa MARR S.A. byłby najlepszym burmistrzem jakiego Brzesko potrzebuje w tych czasach.

_

ŻB