Brzeski Life!

Parę lat temu rozpoczęliśmy naszą przygodę na rynku medialnym. Od czasów, gdy powstała pierwsza wersja strony Brzesko.info.pl wiele się zmieniło.

Na samym początku projektu strona nie posiadała żadnego finansowania, gdyż była robiona dla czystej satysfakcji tworzenia czegoś nowego i innego.

Jednak dziś, w trakcie pisania tego artykułu rynek medialny znacznie się zmienił i zdynamizował. Rozwinęły się na niewyobrażalną skalę media społecznościowe. Prowadzenie rozpoznawalnego portalu informacyjnego wymaga czasu, zaangażowania i pasji do swej pracy. Redaktor musi kochać to, co robi, gdyż nierzadko oznacza to całe dnie spędzone w terenie lub na pisaniu. Oczywiście nikt nie chce, aby po tak spędzonym dniu, tworzony przez niego content trafił jedynie do kilku osób. Na szczęście ten okres naszej aktywności mamy już za sobą i dziś nasza praca napotyka na duży odzew czytelników. Staliśmy się rozpoznawalną marką.

Nie chcemy jednak spocząć na laurach, bo stanie w miejscu to w istocie cofane się, a my chcemy nadal się rozwijać. Z tego właśnie powodu powstaje nowy projekt pod nazwą „Życie Brzeska” – nowy, odświeżony wygląd znanej Wam już strony wraz z uzupełniającą go gazetą, która pojawi się już niebawem.

W Powiecie Brzeskim nadal jest mnóstwo rzeczy wartych opisania i przedstawienia, wielu nieznanych szerszej publiczności „Bohaterów dnia codziennego”, o których wszyscy powinni usłyszeć, oraz multum wydarzeń, z których relacje powinny iść na cały powiat.

Zmieniamy się dla Was, promując aktywność na każdym polu i w każdej sferze życia. Ludzie aktywnie działający niezależnie od tego, w co się angażują, sprawiają, że nasza społeczność jest lepsza, a my? My jesteśmy Portalem Ludzi Aktywnych!